Opera Mini web tarayıcı

Arkadaşlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72,5 MB
  • Version 16.0.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Opera
Güven içerisinde internet ortamında gezinmek isterseniz Opera Mini mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınız ile güvenilir bir ortamda internette gezinmek isterseniz Opera Mini mobil uygulaması sizin yanınızda olacaktır. Kullanıcılarına güvenilir bir ortamda internette gezinme olasılığını sunan Opera Mini mobil uygulaması her an yanınızda olacak. 

Uygulamayı kullanırken dosyaları arka planda indirebilir ve Wi-Fi ağına bağlıyken büyük dosyaların indirilmesini erteleyebilirsiniz. Opera Mini indirme işlemleriniz tamamlandığında sizi bilgilendirecektir. İndirmeyi açmak için tek yapmanız gereken bildirimi tıklamaktır. Klasörler içinde kaybolmaya son verin.

Sayfayı hızlı erişime kaydetmek için arama çubuğundaki  artı düğmesine basın, mobil yer imlerinize ekleyin ve çevrim dışındayken bile okuma keyfini yaşayın. Başlangıç sayfası, sevdiğiniz siteler ve keşiflerinizin tamamının tek bir yerde toplanmasını sağlar. Yalnızca ilgilendiğiniz kategorileri seçmeniz yeterlidir ve Opera Mini size web'de bulunan en favori hikayeleri ve en taze içeriği sunacaktır.

Sık kullandığınız yer imlerine, Hızlı Erişim kısa yollarına veya açık sekmelere diğer cihazlarınızdan da erişebilirsiniz. Sık kullandığınız varsayılan arama motoru olarak atayın. Böylelikle daha kolay bir kullanım alanı oluşturabilirsiniz. 

Opera Mini web tarayıcı indir
DİĞER SÜRÜMLER