Opera Mini web tarayıcı

Araçlar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Opera
Opera Mini mobil uygulaması ile Android cihazınız ile internette özgürce dolaşabilirsiniz.

Android mobil cihazlar için için Opera Mini tarayıcı veri kotanızdan harcama yapmadan çevrimiçi istediğiniz her şeyi yapmanıza olanak sağlıyor. Mobil veriniz tükenmeden Opera mini dilediğiniz gibi internette dolaşabilirsiniz. Bu size tonlarca veriden tasarruf etmenizi sağlayacak hızlı ve güvenli bir tarayıcıdır.

Opera Mini ile internette gezinirken sevimsiz reklamları da engelleyebilirsiniz. Opera Mini'de dahili bir reklam engelleyici bulunduğundan, rahatsız edici reklamlar olmadan web'de gezinebilirsiniz. Yeni wep tarayıcınızda gezinirken en çok ziyaret ettiğiniz sayfaları sık kullanılanlar kısmına ekleyerek daha sonra hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

İnternette gezinmek için güvenilir bir ortam arıyorsanız Opera Mini uygulaması sizlere bu ortamı sunacaktır. Zararlı yazılımlarla karşılaşmamak adına Opera Mini her türlü önlem almış olup mobil cihazınızı koruma altına almaktadır. Uygulamayı kullanarak internetinizden de tasarruf etmiş olursunuz. Böylelikle daha az fatura ödeyerek paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Hepimizin ziyaret ettiğimizi hatırlamak istemediğimiz sayfaları vardır. Eğer tarama geçmişinize kaydedilmesini istemediğiniz bir şey varsa, gizli sekmeler sayesinde gizlice gezinebilirsiniz. 

 

Opera Mini web tarayıcı indir
DİĞER SÜRÜMLER